INTEGRACYJNY PLAC ZABAW PRZY CENTRUM PEDIATRII W SOSNOWCU

Ufundowanie integracyjnego placu zabaw dla pacjentów Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu oraz koordynacja współpracy partnerskiej przy realizacji jego budowy.

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o. o.

Firma Saternus – producent urządzeń i wykonawca integracyjnego placu zabaw

Stworzenie dla pacjentów i ich opiekunów miejsca, które będzie miłą odskocznią od szpitalnych korytarzy i uprzyjemni im czas oczekiwania na wizytę w poradni. Integracja dzieci niepełnosprawnych i chorych z rówieśnikami dzięki wyposażeniu placu w specjalistyczne urządzenia do wspólnej zabawy.

Od maja do listopada 2018 roku.

Pacjenci poradni specjalistycznych Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu.

417 042 PLN