INTEGRACYJNY PLAC ZABAW PRZY CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

Stworzenie integracyjnego placu zabaw przy wejściu do poradni specjalistycznych dla pacjentów Instytutu „Pomnika – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom

Obywatelska Fundacja jpg

Integracja dzieci w pełni sprawnych z dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności podczas wspólnej zabawy oraz uprzyjemnienie dzieciom i ich opiekunom czasu oczekiwania na wizytę w przyszpitalnej poradni.

Od lipca do grudnia 2016 roku.

Pacjenci poradni specjalistycznych Instytutu „Pomnika - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu, pod Warszawą.

158 402 PLN, co stanowiło 65% całkowitego kosztu placu zabaw (pozostali grantodawcy to Fundacja PZU i Fundacja Tesco).